Vítejte na WWW stránce popisující Elektroakumulační kotelnu AKURA.
 

Elektrický akumulační teplovodní zdroj vytápění kotel AKURA slouží jako moderní zdroj tepla. Je určen pro vytápění rodinných domků a podobných menších objektů. Teplo získané z elektrické energie v době nízké sazby se akumuluje do vody v akumulačních nádržích a podle potřeby se předává do topného systému.
  Akumulační kotel AKURA je tvořen sestavou ležatých válcových nádrží o objemu 415 l., umístěných v stavebnicové ocelové konstrukci. Uspořádání je schematicky znázorněno na obr.1,2,3. Jedna ze spodních nádrží je osazena topným tělesem.

Veškeré další informace
 Vám rádi sdělíme na telefonních číslech
+420 606 873 341
nebo
  +420 720 150 539
 Případně na e-mailovou adresu phricina@atlas.cz

Zde jsou umístěny dva termostaty  ovládající teplotu nabíjení.. Příkon topného tělesa  je odvozen od tepelných ztrát vytápěného objektu. Stavebnicové řešení akumulačních nádrží umožňuje instalaci v nových i stávajících prostorách – např. sklepních.Nabíjení je možno řešit dvěma způsoby. V závislosti na venkovní teplotě nebo podle předem zvolené teploty na nabíjecím termostatu. Zaleží na požadavku zákazníka, cenová hladina je u každého způsobu nabíjení finančně rozdílná.K vytápění objektu slouží ekvitermní regulace Siemens-Landis-Gyr.
 RUKOV RUMBURK a.s.